4. Ubezpieczenia turystyczne

Project Media

4. Ubezpieczenia turystyczne

Project Description

 

Hestia Podróże – Najlepszy towarzysz podróży

Często podróżujesz i chcesz mieć pewność, że w czasie wyjazdu żaden nieprzewidziany wypadek nie pokrzyżuje Twoich planów? Ubezpiecz się w pakiecie Hestia Podróże i pozwól mu kompleksowo czuwać nad Twoim bezpieczeństwem .

Na lotnisku ginie Ci bagaż? W czasie górskiej wycieczki pechowo skręcasz nogę i potrzebujesz pomocy medycznej? Wszelkie wydatki, związane z tymi zdarzeniami, pokryte zostaną z ubezpieczeń: bagażu, kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Hestia Podróże – kompleksowa pomoc w zasięgu ręki:

  • Ty decydujesz, jaki zakres ubezpieczenia wybierasz i jak długo będzie trwała umowa,
  • w razie wypadku dzwonisz do całodobowego Centrum Alarmowego Assistance,
  • jesteś chroniony 24 godziny na dobę, w każdym miejscu na świecie.

Ubezpieczenie Hestia Podróże dostępne jest aż w trzech wariantach – Klienci mogą wybrać opcję najbardziej odpowiadającą ich potrzebom. Dodatkowo, dzięki całodobowemu Centrum Pomocy Assistance, w każdej sytuacji mogą liczyć na szybką i niezawodną pomoc.

Zobacz także Ogólne Warunki Ubezpieczenia:

Holiday Basic

Podstawowy wariant pakietu ubezpieczenia Hestia Podróże, które można zawrzeć na czas jednego wyjazdu lub na cały rok. Zapewnia podstawowy zakres ochrony w czasie podróży poza granicami Polski.

Holiday Charter

Rozszerzony wariant pakietu ubezpieczenia Hestia Podróże, które można zawrzeć na czas jednego wyjazdu lub na cały rok. Zapewnia rozszerzony zakres ochrony w czasie podróży poza granicami Polski.

Holiday Charter Plus

Pełny wariant pakietu ubezpieczenia Hestia Podróże, które można zawrzeć na czas jednego wyjazdu lub na cały rok. Zapewnia pełny zakres ochrony w czasie podróży poza granicami Polski.

Altima

Altima jest krótkoterminowym ubezpieczeniem na życie, przeznaczonym dla osób aktywnych i często podróżujących. Już przy rocznej składce w wysokości 120 zł kwota świadczenia z ubezpieczenia sięga 101 tys. zł. Zawarcie umowy nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o stanie zdrowia.

Zobacz także Ogólne Warunki Ubezpieczenia:

Ryzyka, od których można się ubezpieczyć: